خدمات رزرواسیون هتل

شرکت allinturkey به منظور رفاه شما عزیزان و بهره مندی شما از امکانات هتل های متنوع و بسیار زیبا در نقاط مختلف ترکیه، اقدام به ارائه هتل های مختلف 3 تا 5 ستاره با قیمت های بسیار مناسب و امکانات رفاهی عالی می نماید.

شما می توانید با اطمینان خاطر از کیفیت و  شرایط پذیرایی، نسبت به رزرو هتل مورد نظر خود اقدام نمایید.

لازم به ذکر است هزینه این پکیج بدون دریافت کمیسیون ( و دریافت هزینه اضافی برای رزرو ) می باشد و صرفه جویی مناسب در برنامه ریزی سفر شما خواهد داشت.

 

هتل های شهر وان

هتل های شهر استانبول

هتل های شهر آنتالیا

 

 

توریسم و گردشگری مدرن ( رزرو هتل آنلاین)

 

امروزه برخی از مسافران تمایل دارند تمام خدمات رزرو هتل درخارج از کشور را خود پس از چک و مقایسه کردن قیمت و کیفیت هتل ها انجام دهند. آنها می توانند از طریق وب سایت هایی مانند   http://www.booking.com  و … به راحتی و درکوتاهترین زمان ممکن، اقدام به انتخاب هتل مورد نظر خود نمایند.

شرکت  allinturkeyبه منظور همراهی این عزیزان، اقدام به ارائه خدمات رزرو هتل آنلاین برای شما نموده است. شما خود براحتی با مقایسه قیمت و کیفیت تمامی هتلها در سرتاسر جهان قادر به رزرو هتل موردنظر و پرداخت وجه آن ازطریق حسابهای بانکی ما در ایران و یا درترکیه خواهید بود. در این راستا از پرداخت دستمزد کلان به آژانسهای مسافرتی معاف خواهید بود و این موضوع منجر به صرفه جویی بزرگی در برنامه ریزی سفر شما خواهد شد.

هزینه این پکیج معادل 15 درصد هزینه اقامت می باشد.  (حداقل اخذ 15 درصد کمیسیون به علاوه هزینه یک شب اقامت به عنوان ودیعه الزامی است ). این هزینه پس از تسویه حساب با هتل عودت داده میشود. هزینه هتل در زمان ورود به آن توسط مسافر پرداخت میشود.