پکیج مشاوره

که به صورت 3 پکیج جداگانه ارائه می شود:

  1. مشاوره اقامت، کار، خرید ملک، ثبت شرکت، راهنمای زندگی در ترکیه
  2. مشاوره در زمینه‌های تجاری و سرمایه گذاری (خرید کالا، افتتاح حساب بانکی در ترکیه، گشایش ال‌سی، لیسینگ و غیره … مراوده‌های تجاری، نحوه تبادل عرض با پرفرمای تجاری، امورات بانکی‌ و … (
  3. مشاوره تحصیلی مدارس، دانشگاه‌های ترکیه و خدمات اعزام دانشجو

توجه : برای بهره مندی از این پکیج می توانید به صورت حضوری، تلفنی و یا ارتباط اینترنتی آنلاین با مشاورین این شرکت ارتباط برقرار نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.
مدت زمان مشاوره ۱:۳۰ ساعت و هزینه آن برای تمامی پکیج های فوق 150 دلار ( به صورت جداگانه) می باشد.

 

مشاوره تحصیلی مدارس و دانشگاه های ترکیه و خدمات اعزام دانشجو

به منظور کسب اطلاعات و آگاهی از شرایط تحصیلی رده های مختلف سنی فرزندانتان از دبستان تا مراحل دانشگاهی، در کنار شماییم تا با دقت و اطمینان گزینه های مناسب فرزندانتان را بررسی و انتخاب نمایید.

مشاوره تحصیلی به دو صورت انجام می شود:

  1. پیگیری کارهای خواسته شده از طرف دانشجو یا والدین از قبیل بررسی مدارس ترکیه، شرایط تحصیل، مدارس انگلیسی زبان، مدارس بین المللی، گرفتن پذیرش دانشگاه، جمع آوری مدارک، تأیید آنها و گرفتن خوابگاه و غیره … که هزینه آن طبق توافقی که بین دانشجو و شرکت allinturkey پرداخت می شود، صورت می گیرد.
  2. مشاوره (به صورت حضوری، تلفنی و یا ارتباط اینترنتی آنلاین) که لازم است هزینه مشاوره قبل از انجام مشاوره پرداخت گردد. در صورتی که فرد مشاوره شونده، به هر نحوی نتوانست جوابی مناسب از طرف شرکت دریافت کند و مشکلش بی پاسخ ماند، مبلغ پرداختی او استرداد می گردد.

دانشگاه ها و رشته های تحصیلی در مقطع فوق لیسانس و بالاتر در ترکیه می توانید از سایت زیر استفاده نمایید.

http://www.yukseklisans.com.tr