خانه

خدمات ویزا

 

 

 

* خدمات ویزایی *

وقت مصاحبه جهت دریافت ویزا ازسفارت آمریکا بصورت محدود و در ابتدای هر ماه برای ماه های بعدی داده می شود. با توجه به توصیه خود وزارت امور خارجه، حداقل مدت زمانی که می بایست قیل از تاریخ سفر برای ویزا اقدام شود 4 ماه می باشد، ولی با توجه به محدود بودن تعداد ویزاهای هر ماه و اینکه ممکن است درخواست برای گرفتن وقت سفارت دو سه ماه به طول بیانجامد، و با در نظر گرفتن اینکه اکثر مراجعه کنندگان بعد از مصاحبه نیاز به مراحل اداری اضافی از طرف وزارت امور خارجه خواهند داشت، توصیه می نمائیم حداقل 6 ماه قبل از تاریخ سفرشان برای درخواست وقت سفارت اقدام نمایند. ما برای شما جهت وقت سفارت می توانیم درخواست بدهیم، ولی با توجه به اینکه به دلیل تعمیرات ساختمانی بخش کنسولی سفارت اولین وقت برای ماه آوریل داده خواهد شد، در صورتی که تا پایان وقت کاری آژانس در روز چهار شنبه بیست و نهم فوریه مبلغ را واریز و پکیج را درخواست نموده باشید، ما وقت مورد بحث را از اول ماه آوریل تا آخر ماه جون از سفارت درخواست خواهیم نمود. بنابراین وقت اخذ شده در یکی از روزهای کاری سفارت آمریکا از اول ماه آوریل تا آخر ماه جون خواهد بود. وقت سفارت گرفته شده، تقریبا یک ماه قبل از تاریخ تعیین شده به شما اطلاع داده خواهد شد تا بتوانید برنامه پروازتان را تنظیم نمایید، ضمنا در آن زمان لیست هتل ها برای انتخاب محل اقامت و مدارک لازم برای ارائه به سفارت که می بایست توسط شما آماده شود را نیز برایتان ارسال خواهیم کرد.
خدمات ما برای اخذ وقت سفارت در قالب پکیج کامل ارائه می شود، لذا متقاضیانی که وقت سفارت را از طریق ما گرفته باشند، در صورت رزرو هتل از طریق آژانس ما از تمامی خدمات پکیج، بهره مند خواهند شد.
قیمت پکیج های ما نسبت به تعداد افرادی که در قالب یک خانواده متقاضی وقت سفارت می باشند متفاوت بوده و به شرح زیر می باشند:
یک نفر 700 دلار آمریکا
دو نفر 950 دلار آمریکا
سه نفر 1050 دلار آمریکا
چهار نفر 1150 دلار آمریکا
پکیج شامل گرفتن وقت سفارت، پرداخت 20 دلار از بابت درخواست وقت سفارت، رزرو هتل با قیمت مناسب، ترانسفر فرودگاه تا هتل و بالعکس، ترانسفر هتل به سفارت و بالعکس، پر کردن فرم در صورتی که حداقل 48 ساعت قبل از وقت سفارت، در آنکارا حضور داشته باشید، همراهی و کمک برای واریز پول (140 دلار) به حساب سفارت در بانک و دریافت رسید بانکی و ارائه مشاوره لازم می باشند، که به جز هزینه هتل و مبلغ واریزی به حساب بانکی سفارت، که جدا از قیمت پکیج توسط متقاضی پرداخت خواهد شد، بقیه خدمات اشاره شده، جزو پکیج بوده و در قیمت داده شده برای پکیج منظور گردیده است.
در خصوص هتل مبلغ پرداختی از بابت هتل، بعد از مشخص شدن دقیق برنامه پرواز و هتل مورد نظر شما قابل محاسبه و واریز توسط شما خواهد بود.

درصورت داشتن هر سوالی، خرسند از پاسخگوئی خواهیم بود.
خط تلفن 1 : 00902122270007
خط تلفن 2 : 00902122270033
FAX: 00902122270006 EMAILS :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Address: Sinanpaşa Mah. Ihlamurdere cad Çınar Apartmanı No : 7 Kat :4 Beşiktaş - İSTANBUL