خدمات ازدواج در ترکیه

 

 

 پکیج خدمات ازدواج در ترکیه

 

اگر خدمات ازدواج توسط شرکت ما www.allinturkey.com انجام بگیرد:

ازدواج در ترکیه ظرف مدت ۷ روزِ کاری در استانبول انجام می شود. (به صورت استثنایی‌ ما این کار را در عرض ۳ روز کاری هم انجام داده‌ایم)

 

 

یکی از کارهای تخصصی آژانس www.allinturkey.com انجام امور مربوط به ازدواج در استانبول برای زوج هایی است که می خواهند ازدواج آنها در ترکیه ثبت شده وعقدنامه بین المللی دریافت کنند. زوج هایی که علاقه مند هستند مراسم ازدواجشان در ترکیه برگزار شود، می توانند روی تخصص‌های ما در این مورد حساب نمایند.

 

 

خدمات آژانس ازدواج در ترکیه در قالب پکیج کامل ارائه می گردد. نرخ پکیج ۱۲۰۰ دلار آمریکا می باشد.

 

مراحل کار:

۱- اخذِ کل مبلغ (۱۲۰۰ $) در ابتدای کار

۲- اعلام تمامی مدارک لازم جهت ازدواج در ترکیه از طرف ما به شما

۳- تهیه و ارسال عکس مدارک با ایمیل به شرکت

۴-  با روابط مان در ترکیه به صورت خیلی‌ سریع ما زمان شهرداری و بیمارستان و غیره را در استانبول می گیریم.

۵- هزینهٔ شرکت ما ۱۲۰۰ دلار می‌باشد و شامل اجرای خدمات تمامی مراحل ازدواج است. تمامی هزینه‌های جانبی مثل بیمارستان، شهرداری، ایاب و ذهاب و غیره به عهده شماست.

۶- هزینه‌های جانبی مثل امور بهداشتی (آزمایش خون و عکس برداری از قفسه سینه که برای ازدواج در ترکیه الزامیست)، شهرداری، سفارت، ایاب و ذهاب و غیره  حدود ۳۰۰ دلار برای امورات مذکور به عهده شما می‌باشد.

۷- هزینهٔ دریافتی ما  صرفاًً جهتِ ارتباطات مان و روابط مان در ادارات، شهرداری، بیمارستان، سفارت و غیره در ترکیه اخذ میشود. به همراه بودنِ مترجم با شما در طولِ کل مراحلِ ازدواج و تنها نگذاشتنِ شما صرفاً هدیه شرکتمان برای شماست. قیمت مان مقطوع و کلیه هزینه‌های جانبی حتی ایاب و ذهاب هم به عهده شماست. ما به شما در هزینه‌های جانبی  ارزانترین، بهترین راه‌ها را نشان خواهیم داد و شما هر کدام را دوست دارید میتوانید انتخاب کنید.

۸- عزیزانی که تمایل به انجام عقد شرعی و ثبت ازدواج در شناسنامه ایرانی را داشته باشند، با راهنمائی ما می توانند به سفارت ایران واقع در آنکارا مراجعه نموده و تشریفات لازم را در سفارت ایران انجام دهند. در این صورت نیاز به ۴ روز کاری اضافه بر ۴ روز ذکر شده برای انجام پروسه عقد و ثبت ازدواج در سفارت ایران خواهند داشت.

۹- در خصوص برگزاری مراسم جشن ازدواج در ترکیه در صورت تمایل شما، با توجه به تعداد مهمانان و بودجه تخصیصی تان برای مراسم ازدواج، شما را در امر برگزاری جشن یاری و راهنمایی خواهیم نمود.

10- با توجه به اینکه مدارک مورد نیاز نسبت به شرایط متقاضیان و کشورهای مختلف، متفاوت می باشد، بعد از واریز مبلغ پکیج توسط شما، متخصصین آژانس در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز شما را راهنمائی خواهند کرد.

۱۱- بعد از ارسالِ  تمامی مدارکی که به شما اعلام خواهیم نمود و از وقتی‌ که به دستمان رسید و تایید آنها از طرف ما، در عرضِ کمتر از یک هفته میتوانید با هماهنگی‌ با ما به استانبول تشریف بیاورید و کارها را شروع کنیم. ازدواج در ترکیه ظرفِ مدتِ ۷ روزِ کاری در استانبول انجام می شود. (به صورتِ استثنایی‌ ما این کار را در عرضِ ۳ روزِ کاری هم انجام داده‌ایم)

درصورت تمایل به دریافت پکیج خدمات ازدواج، می توانید مبلغ مربوطه به حساب‌های بانکی ایران و ترکیه ما که در صفحه اصلی سایتمان در قسمت حساب‌های بانکی مان موجود است بعد از هماهنگی با ما واریز نمائید.

 

سوالات متداول

1- برای ثبت ازدواج بین المللی در استانبول نیاز به چند روز وقت داریم؟

ازدواج در ترکیه ظرفِ مدتِ ۷ روزِ کاری در استانبول انجام میشود. (به صورتِ استثنایی‌ ما این کار را در عرضِ ۳ روز کاری هم انجام داده‌ایم)

2- آیا ثبت ازدواج ایرانی و شناسنامه ای برای ما که هردو ایرانی هستیم در استانبول انجام میشه؟ و اگر میشه، برای ثبت ازدواج ایرانی و ثبت در شناسنامه به چند روز وقت نیاز داریم؟ و اگر نمیشه چه مراحلی رو باید طی کنیم تا در شناسنامه ها هم ثبت بشه؟

مشکلی‌ نیست اول ثبت بین‌المللی انجام می‌شه بعد از آن  ثبت ایرانی‌ رو میتونین اقدام کنین ما در این مرحله فقط راهنمایی‌ می‌کنیم ثبتِ ایرانی‌ را خودتون هم میتوانید انجام بدین.

3-گواهی تجرد رو باید بیایم و از کنسولگری ها در استانبول بگیریم یا باید از کشور خودمون بگیریم؟ اگر باید از استانبول گواهی تجرد بگیریم، نامزدم باید گواهی تجردش رو از کنسولگری ایران بگیره یا از کنسولگری کانادا؟

با توجه به اینکه مدارک مورد نیاز نسبت به شرایط متقاضیان و کشورهای مختلف، متفاوت می باشد، بعد از واریز مبلغ پکیج توسط شما، متخصصین آژانس در خصوص تهیه مدارک مورد نیاز شما را راهنمائی خواهند کرد.