آموزش موسیقی آنلاین

 

                         

آموزش موسیقی آنلاین

 


امروزه با گسترش فن‌آوری اطلاعات و نفوذ وسایل ارتباط از راه دور در زندگی روزمره ، ابزارها و روش های آموزشی نیز دچار تغییر و تحول گردیده است. آموزش الکترونیکی و آموزش مجازی در سطح وسیعی از جامعه گسترده گردیده و کلاس های آموزشی به صورت غیر حضوری و به شیوه الکترونیکی برگزار می گردد برگزاری کلاس های آموزش موسیقی به صورت آنلاین با حضور مجرب ترین اساتید. کلاسهای آموزش برای تمامی ساز ها از جمله، پیانو ، تئوری ، سلفژ ، آهنگسازی ، هارمونی نو،ویلن کلاسیک،تنبک،سنتور و  ...

 


مهمترین امتیازات آموزش موسیقی بصورت آنلاین عبارتند از:


1

امکان یادگیری موسیقی و نواختن ساز در هر زمان و در هر مکان جغرافیایی که استفاده از ابزار الکترونیکی مورد نظر ممکن باشد.


2

عدم نیاز به اتلاف وقت در اثر رفت و آمد و عدم اجبار به حضور در کلاس‌های حضوری موسیقی.

مزایای آموزش مجازی موسیقی برای هنرجویان شرکت کننده در کلاس های اینترنتی:
-
ارتباط آنلاین بصورت تصویر و صدا: هنرجو در هر زمان و با توجه به برنامه زمان بندی شده کلاسها ، می تواند به وب سایت مراجعه کرده و مباحث آموزشی خود را بصورت ارتباط آنلاین تصویری با استاد مربوطه دریافت کند.

-عدم وجود محدودیت مکانی: هنرجو از هر مکانی که یک کامپیوتر و امکان دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد ( که در حال حاضر اکثرا این امکان را دارند) می تواند در کلاس مجازی موسیقی حضور داشته باشد. در حال حاضر در سیستم فعلی برای حضور در یک کلاس هر هنرجو مجبور است مدتی را در مسیر رفت و آمد صرف کند و انرژی و وقت را تلف نماید. این در مورد هنرجویانی است که کلاس موسیقی و ساز در شهر خودشان باشد، فرض کنید که هنرجو مجبور باشد برای شرکت در کلاس موسیقی از شهر خود به شهری دیگر برود! اگر این زمان و هزینه را ضرب در تعداد هنرجویان یک کلاس کنیم، محاسبه کنید که چه هزینه و وقتی تلف می شود برای این که یک کلاس موسیقی تشکیل گردد؟ 

3

کلاس خصوصی موسیقی و عدم اتلاف وقت در کلاس: با توجه به این که در کلاس های آنلاین آموزش موسیقی ، در محل خود فقط یک نفر، یعنی شما، در کلاس حضور دارید، شما به تنهایی از تمام زمان کلاس بهره مند خواهید شد. با این وجود هر یک ساعت کار در کلاس مجازی هر ساز به اندازه یک ساعت مفید، خواهد بود.

4

بروز بودن اطلاعات هنرجویان: با توجه به این که مطالب آموزشی به صورت آنلاین می باشد، این امکان وجود دارد که پس از اتمام یک دوره آموزشی، در صورتی که مطالب جدیدتری به مباحث قبلی اضافه شده یا آن مطالب قبلی بروزرسانی (Update) شده باشند، هنرجوی موسیقی امکان مطالعه آنها را خواهد داشت. با این تفاصیل، هنرجوی موسیقی می تواند همواره از آخرین مباحث روز در زمینه درسی خود مطلع بوده و همیشه بروز باشد. این در حالی است که در آموزش سنتی، دانشجو فقط یک بار در یک زمان می تواند از کلاس استفاده کند.
5-
امکان برقراری ارتباط نزدیک بین استاد و هنرجو به تعداد نامحدود و در هر زمان: در این نوع آموزش، هنرجوی موسیقی می تواند از طریق پست الکترونیکی e-mail در هر زمان از روز با استاد خود ارتباط برقرار کند و محدودیتی هم در تعداد مکاتبات وجود ندارد. بنابراین استاد برای رفع مشکلات هنرجو، در دسترس خواهد بود. این در حالی است که در سیستم آموزش سنتی موسیقی، عدم دسترسی هنرجو به استاد به وضوح دیده می شود.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس وب سایت زیر مراجعه فرمائید
www.besiktasmuzik.com