خدمات اقامت، اخذ راندوو و بیمه اجباری

خدماتاقامت، اخذ راندوو و بیمه اجباری

به منظور اخذ اقامت در ترکیه، یکی از  مهمترین مواردی که معمولا ایرانیان در گرفتن آن با مشکل مواجه هستند، گرفتن راندوو ( وقت ملاقات جهت ارائه مدارک لازم به اداره مهاجرت ترکیه می باشد که معمولا فرم پیچیده ای است ) و نیز بیمه اجباری می باشد.  سایر موارد مثل مدارکی که شخص باید در هنگام ملاقات ارائه دهد توسط خودتان تهیم می شود.

شرکت allinturkey  این پکیج را به صورت یکجا ( اخذ زمان راندوو و بیمه ) ارائه می دهد.

معمولا مراحل بعدی توسط خود شخص قابل انجام است ولی در صورت نیاز شما، طبق توافق کارشناسان ما در کنار شما خواهند بود.

حداقل هزینه این پکیج که به شما دو نوع خدمت اخذ راندوو و بیمه اجباری را به صورت همزمان ارائه می دهد، 500 لیر می باشد ولی با توجه به سن افراد،  هزینه بیمه اجباری می تواند بر طبق قوانین سازمان بیمه کننده اضافه گردد.

خدمات اجاره منزل

 

 

خدمات اجاره منزل

1-     منزل اجاره ای روزانه، هفتگی و ماهانه

امروزه، اجاره منزل مبله اکثرا توسط سایت های اینترنتی انجام می شود. ما با توجه به نیاز شما از طریق تمامی سایت های اینترنتی اجاره منزل، مورد مناسب را پیدا و به  شما معرفی می کنیم  و در صورت لزوم جهت اخذ قرار ملاقات شما با صاحب منزل یا آژانس املاک هماهنگی می کنیم.

ارائه این خدمت، به صورت حضوری ( در صورت حضور شما در استانبول) و یا ارتباط آنلاین ( در صورتی که شما خارج از استانبول باشید ) خواهد بود. پرسنل شرکت، به همراه شما تمامی سایت های مورد نظر را بررسی نموده و موارد مناسب را برای شما ترجمه و معرفی می نمایند. در صورت لزوم در زمان عقد قرارداد همراه شماییم .

 هزینه این پکیج معادل نرخ پکیج تور لیدر و مترجم های روزانه شرکت می باشد.

حداقل هزینه  یک روز کاری تور لیدر و مترجم  از قبل دریافت میگردد.

 

2-     منزل اجاره ای بیش از یک ماه و سالانه

در ترکیه، طبق قانون، آژانس های املاک 12 درصد اجاره سالانه را از مستاجر هنگام عقد قرارداد اخذ می کنند . در هر منطقه ای از ترکیه که مایل به اجاره خانه باشید، ما به همراه شما به عنوان مترجم و ناظر عقد قرارداد خواهیم بود.

هزینه این پکیج معادل نرخ پکیج تور لیدر و مترجم های روزانه شرکت می باشد.

حداقل هزینه  یک روز کاری تور لیدر و مترجم  از قبل دریافت میگردد.

 

پکیج اقامتی

 دریافت فرم درخواست هتل و ترانسفر

 

منزل مبله اجاره ای در استانبول و آنکارا و ازمیر و تمامی نقاط ترکیه

برای مشاهده پکیج های خانه مبله روزانه، هفتگی، ماهانه و خدمات اجاره منزل سالیانه برای مسافران به پکیج های اقامتی ما مراجعه فرمائید و در صورت وجود هرگونه سئوال با ما تماس حاصل فرمائید.

 

**برای اجاره منزل بیش از یک ماه (سالانه) علاوه بر هزینه مشاور املاک طبق قوانین ترکیه 12% از کل کرایه سالانه، هزینه های مشاوره شرکتAllinturkey  +مترجم حین قرارداد+ترانسفر(ایاب و ذهاب) و غیره طبق توافق طرفین اخذ خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

زیر مجموعه ها