خدمات اجاره منزل

  • منزل اجاره ای روزانه، هفتگی و ماهانه
  • به منظور سکونت کوتاه مدت در استانبول ( و یا سایر شهرهای توریستی ترکیه )، یکی از گزینه های مناسب برای مسافران اجاره اتاق یا خانه به صورت روزانه یا هفتگی می باشد. به منظور سهولت این امر برای شما عزیزان، شرکت ما واحدهایی با شرایط مناسب در موقعیت هایی بسیار عالی ( نزدیک به مراکز تاریخی، مراکز تفریحی، مراکز خرید و عمده فروشی و … ) در اختیار شما عزیزان قرار میدهد .

جهت آگاهی از قیمت این خانه ها، لطفا با ما تماس بگیرید.

  • در صورتی که مسافر تمایل به اجاره خانه ای غیر از گزینه های پیشنهادی این شرکت داشت، ما با توجه به نیاز شما از طریق تمامی سایت های اینترنتی اجاره منزل، مورد مناسب را پیدا و به شما معرفی می کنیم  و در صورت لزوم جهت اخذ قرار ملاقات شما با صاحب منزل یا آژانس املاک هماهنگی می کنیم. ارائه این خدمت، به صورت حضوری ( در صورت حضور شما در استانبول) و یا ارتباط آنلاین ( در صورتی که شما خارج از استانبول باشید ) خواهد بود. پرسنل شرکت، به همراه شما تمامی سایت های مورد نظر را بررسی نموده و موارد مناسب را برای شما ترجمه و معرفی می نمایند. در صورت لزوم در زمان عقد قرارداد همراه شماییم . هزینه این پکیج معادل نرخ پکیج تور لیدر و مترجم های روزانه شرکت می باشد. حداقل هزینه نصف روز کاری تور لیدر و مترجم  از قبل دریافت میگردد.

  • منزل اجاره ای بیش از یک ماه و سالانه

در ترکیه، طبق قانون، آژانس های املاک 12 درصد اجاره سالانه را از مستاجر هنگام عقد قرارداد اخذ می کنند . در هر منطقه ای از ترکیه که مایل به اجاره خانه باشید، ما به همراه شما به عنوان مترجم و ناظر عقد قرارداد خواهیم بود.

هزینه این پکیج معادل نرخ پکیج تور لیدر و مترجم های روزانه شرکت می باشد.

حداقل هزینه  یک روز کاری تور لیدر و مترجم  از قبل دریافت میگردد.