تهیه بلیط هواپیماهای داخلی ترکیه و سایر کشورها

شرکتallinturkey بر طبق قراردادهایی که با شرکت های هواپیمایی ترکیه به صورت مستقیم دارد، می تواند ارزان ترین قیمت بلیط خطوط هواپیمایی ترکیه را به شما اعلام و تهیه نماید.

تمامی بلیط های هواپیمایی داخل ترکیه بصورت الکترونیکی (E-ticket)  بوده و قابل ارسال برای شما می باشد و هیچ ضرورتی برای بلیط کاغذی در فرودگاه های ترکیه وجود ندارد. کلیه بلیط ها به صورت الکترونیکی معتبر است و شما در روز و ساعت پرواز، فقط با ارائه پاسپورت می توانید سوار هواپیما شوید.

جهت تهیه بلیط هواپیمای داخلی ترکیه با ما تماس حاصل فرمائید. بعد از خرید بلیط، PNR  بلیط ( رمز بلیط) برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه این پکیج معادل 15% از کل هزینه بلیط ( با شرط حداقل کمیسیون  10 دلار) بوده و غیرقابل عودت است.

نکته : سیستم فروش بلیط هواپیمای داخل ترکیه بدین صورت است که هرچقدر زودتر اقدام به خرید بلیط نمایید، به همان اندازه قیمت بلیط ارزان تر خواهد بود. در روزهای نزدیک پرواز قیمت بلیط افزایش می یابد.

نکته: قیمت اعلام شده از طرف شرکت allinturkey با توجه به روند تغییرات موجود در نرخ بلیط ها، حداکثر تا نیم ساعت اعتبار خواهد داشت. خواهشمند است در صورت قطعی شدن اسامی مسافران، تصویر پاسپورت مسافران را به صورت خوانا به همراه تصویر فیش واریزی هزینه برای ما ارسال نمایید.