خدمات ترانسفر در ترکیه ( معمولی و VIP)

که معمولا شامل ترانسفر فرودگاهی ( رفت و برگشت فرودگاهی )، ترانسفر نمایشگاهی ( هتل به نمایشگاه و بر عکس)، گشت و گذار اطراف استانبول و … می باشد.

نکات مهم :

  1. 1- در ترانسفر فرودگاهی نام مسافران یا یکی از آنها و یا نام گروه توسط شرکت allinturkey و یا یکی از شرکت های طرف قرارداد که قبلا به مسافران اطلاع داده خواهدشد، توسط تور لیدرها نوشته شده و بر روی پلاکارد در خروجی فرودگاه ها خوشامد گوی مسافران خواهند بود.
  2. 2- در تمامی ترانسفرها، در صورت تأخیر تورلیدرها به علت ترافیک شهری و یا هر علت دیگر، از مسافران خواهشمندیم که متفرق نشده و با شرکت تماس حاصل نمایند. در صورت لغو ترانسفر به علت عوامل غیر مترقبه، هزینه ترانسفر به مسافران استرداد خواهد شد.
  3. 3- ترانسفر فرودگاهی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته ارائه می گردد.
  4. 4- در آنتالیا، هزینه ترانسفر فرودگاهی 50 دلار و شامل ایاب و ذهاب رفت و برگشت و یک تور شهری در طی اقامت مسافران در هتل می باشد.
  5. 5- در آنتالیا، برای هتل های کمر و سیده و مناطقی با مسافت بیش از یک ساعت، هزینه ترانسفر فرودگاهی 70 دلار می باشد که شامل ایاب و ذهاب رفت و برگشت و یک تور شهری در طی اقامت مسافران در هتل می باشد.
  6. 6- در استانبول،  هزینه ترانسفر فرودگاهی تا سقف 4 نفر 150 دلار می باشد و بیش از 4 نفر به ازای هر نفر 35 دلار می باشد.
  7. 7- جهت گشت و گذار گروهی در داخل شهر، تور بین شهری، کمپینگ و … انواع وسایل نقلیه با ظرفیت متفاوت ( حداقل 9 نفر تا ظرفیت اتوبوس 50 نفره ) با راننده و مترجم به صورت یک روزه و چند روزه آماده همراهی شما مسافران عزیز در برنامه های تفریحی تان می باشد. هزینه این نوع خدمات، بر اساس مسافت، تعداد روز و تعداد مسافر محاسبه شده و به شما اعلام می گردد.
  8. 8- ترانسفرهای vıp به صورت پکیج مجزا ارائه خواهد شد و شامل سرویس های ویژه ای مانند پذیرش VIP در فرودگاه، لیموزین و … می باشد.